0 ürün - 0 TL
TIKLA ARA
M. HİZMETLERİ
WHATSAPP
İLE SİPARİŞ VER

Penis Pompası

Beginners Basic Penis Büyütücü Vakum Pompa

BEGİNNERS BASİC PENİS UZATICI ÖZELLİKLERİPenis büyütmek günümüzde oldukça basit bir iş haline gelmiştir. Çok özel ürünler ile mükemmel fırsatlar yakalayabilirsi..

119 TL

Büyütücü Pompa ve Titan Jel Kampanyası

Büyütücü Pompa ve Titan Jel Kampanyası sadece 170TLBüyütücü Pompa ve 2 adet Titan Jel sadece 230TLBüyütücü Pompa ve Titan Jel sadece 270TLBasınç ölçüm göst..

170 TL

Dream Boy Kaliteli Penis Büyütücü Pompa

Dream Boy Kaliteli Penis Büyütücü Pompa Cinsel hayatın birçok ögesi bulunur. Gerek kadın gerekse de erkeklerin cinsel hayattan beklentileri farklı olabilir..

119 TL

Exterme Enlargement Penis Pompası - Pembe

Exterme Enlargement Penis Pompası PembeErkeklerin ilişkilere kısa süre içerisinde başlaması ve kendini her zaman daha iyi hissetmesi için Exterme Enlargement pe..

149 TL

Handsome Up Penis Büyütücü Pompa Seti

Handsome Up Penis Büyütücü Pompa SetiCinsel birlikteliklerin temelini oluşturmanızı sağlayacak olan handsome up penis büyütücü pompa seti sizlere kısa sürede yü..

79 TL

Lust Buster Penis Büyütücü Motorlu Vakum Pompa

LUST BUSTER PENİS GELİŞTİRİCİ POMPA ÖZELLİKLERİPenis büyütmek bir erkeğin hayatı boyunca en yoğun isteklerinden biridir. Nedenlerinden biri de erkeklerde ki büy..

149 TL

Magnum Pomp X Large penis Büyütücü Vakum Pompa

MAGNUM POMP PENİS GELİŞTİRİCİ POMPA ÖZELLİKLERİBilindiği üzere erkeklerin en büyük vücutsal sorunlarından biri penis küçüklüğüdür. Penisler her daim erkekler iç..

399 TL

Male Kit Özel Penis Büyütücü Vakum

MALE KİT PENİS GELİŞTİRİCİ VAKUM ÖZELLİKLERİErkeklerin penis büyüklükleri ile alakalı düşkünlükleri herkes tarafından bilinmektedir. Bu düşkünlük çoğu zaman büy..

139 TL

Mans Pump Penis Büyüten Vakum Pompa

MANS PUMP PENİS BÜYÜTEN VAKUM POMPACinsel birlikteliklerde sizlere muhteşem bir haz katacak olan ve her zaman daha yüksek başarı oranına sahip olmanıza olanak t..

139 TL

Man´s Pump Penis Pompası

Man’s Pump Penis Pompası Son derece kaliteli ve oldukça sessiz bir şekilde çalışabilen Man's Pump penis pompası, erkeklerin yüzünü güldüren bir cinsel alet..

79 TL

Maxman Penis Uzatıcı Kalınlaştırıcı Pompa

Maxman Penis Uzatıcı Kalınlaştırıcı Pompa Yatakta bayanların en çok görmek istediği şey erkeğin iktidarıdır. İri bir penis ve şehvetli bir erkek bulmak ist..

149 TL

Penis Plus Ortopedik Büyütücü Cihaz

PENİS PLUS MEDİKAL PENİS BÜYÜTÜCÜ CİHAZ ÖZELLİKLERİErkeklerin ilk üç hayalinden biri hep aynıdır. Bu penis büyütmekten başka bir şey değildir. Her erkek penisi ..

409 TL

Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 19 (2 Sayfa)

Penis Pompası Nedir?

Günümüz şartlarında pek çok erkek sertleşme sorunu yaşamakta veya penis uzunluğundan tatmin olmamaktadır. Gerek anatomik, gerek psikolojik, gerek günlük yaşamın getirdiği yorgunluk ve stresten kaynaklanan ereksiyon sorunu, erkeklerin partnerlerine karşı mahcubiyet hissetmelerine ve özgüven düşüklüğüne sebep olmaktadır.

Bu faktörler, cinsel hayatımızı olumsuz etkileyip çözümü olmayan bir problem gibi görünse de, gelişen teknolojinin getirdiği penis büyütücü ürünler sayesinde penis boyunuzu uzatabiliyor, sertleştirebiliyor ve sağlıklı bir ereksiyona sahip olabiliyorsunuz.

Kullanımı yaygın olan penis büyütücü ürünlerin en başında penis büyütücü pompalar gelmektedir. Sadece fiziksel hava basıncı yardımıyla düzenli egzersizler uygulayarak penis boyunu uzamasına yardımcı olması nedeniyle, hap ve kremlere oranla daha fazla tercih edilmektedir.

Penisin geçirildiği bölümdeki yumuşak dolgular sayesinde penisi tahriş etmeden, kullanımı gayet rahat ve konforlu, hava basıncını pompalama aparatıyla kendinize göre ayarlayabileceğiniz penis pompaları, tahrişsiz, rahat ve kullanıma gayet uygun bir biçimde tasarlanmıştır.


Kullanıcıların en çok merak ettiği konular

Penis büyütücü pompalar kullanışlı mı?
Evet

Rahat kullanılıyor mu?
Evet

Cildi tahriş eder mi?
Hayır

Olumlu sonuç alınabilir mi?
Evet

Penis büyütücü hap ve pompa faydalı oluyor mu?
Evet


Penis uzatma pompası işe yarıyor mu?
Evet

Vakum pompası olarak da bilinen penis büyütücü pompa ürünlerimizi kullanım talimatıyla beraber yollamaktayız. Kullanım talimatına göre kullanıldığı sürece, egzersiz sayısına ve egzersiz uygulama biçimine uyulduğu takdirde, düzenli kullanım sonucunda penis boyunuzda gözle görülür bir artış olacaktır. Penis büyütücü pompa kullanımında acele edilmemeli, önerilen egzersiz sayısını aşmamalı ve penis derisi zorlanmamalıdır. Penis büyütücü pompa ürünleri her ne kadar kullanıcının konfor ve rahatlığına uygun tasarlanmış olsa da yanlış kullanım sonucunda deri tahriş olacak ve bu sebeple düzenli kullanım söz konusu olmayacaktır.

Penis Büyütücü Pompa Nasıl Kullanılır?

Tıbbi ismi vakum ereksiyon cihazı olan penis pompaları son yıllarda artan bir ilgiye sahiptir. Bu popüleritede yapılan klinik çalışmaların ve kullanıcı tavsiyelerinin önemli bir payı vardır. Penise vakumlama yaparak gerdiren cihazlara penis pompası veya vakum pompa denilmektedir. Penis pompası tıbbi literatürde yeri olan ciddi bir tedavi yöntemidir. Penis eğriliği, ereksiyon bozuklukları tedavisinde destekleyici ürünlerdir. Sınırlı sayıda yapılan klinik çalışmalarında penis uzaması ve kalınlaşma yaptığına dair veriler mevcuttur.

 Ürünün kafa kısmındaki hazneye piller takılır, silindirin alt kısmına ise penisin gireceği başlık monte edilir. Kayganlaştırıcı jel ile penis içe itilir ve vakum düğmesine basılır. Penis emme gücü arttırarak kullanmaya başlanır. Önerilen kullanım talimatıyla penis pompalama egzersizi uygulanır.

Penis Pompası Çeşitleri

Penis pompaları tam otomatik ve manuel olarak bulunmaktadır. Kullanım kolaylığı ve vakum kalitesi açısından otomatik pilli ve şarjlı vakumlu pompalar daha çok tercih edilmektedir. Manuel pompalarda ise bir pim yardımı ile vakum gücü kullanıcı tarafından ayarlanır ve kullanıcının kendi isteği basınçta vakumlama uygulanır.

Penis Büyütücü Pompa Fiyatları

Penis büyütücü pompa fiyatları, ürün kalitesine göre değişmektedir. Genellikle penis büyütücü ürünlerden olumlu sonuç alınabilmesi için düzenli kullanım, en başta gelen şartlardan biridir. Penis büyütücü hap ve kremler her ay düzenli satın alınması ve kullanılması gerekir. Penis büyütücü pompa tek seferlik satın alarak ömürlük kullanılan bir ürün olması sebebiyle maddi açıdan diğer penis büyütücü ürünlere göre daha ekonomik bir alternatif olarak karşımıza çıkmaktadır.

Penis Pompasının Yan Etkileri

Penis büyütücü pompaları penis derisine uygun olarak üretilir ve tasarlanır. Penis derisini tahriş etmemesi ve kullanımda aksaklığa uğramaması üreticiler tarafından önem göstermektedir. Yumuşak silindir yapısı sayesinde penis, pompa içerisinde rahat ve yumuşak bir hissiyat kazanmaktadır. Penis vakum pompası, önerilen kullanım oranı dışına çıkılmadığı müddetçe penise zarar vermez, tahriş etmez. Ürünün kullanım talimatına uygun olarak kullanılması, cilt sağlığı için büyük bir önem taşımaktadır.

     

Müşteri Memnuniyeti Telefon ve mail desteği ile 7/24 satış öncesi bilgilendirme ve satış sonrası destek hizmeti veriyoruz.
Paket Gizliliği Sipariş verdiğiniz ürün kapalı pakette, içeriği belli olmayacak şekilde kargoya verilir. İçeriğini kargocu dahil kimse bilmez.
Kapıda Ödeme Siparişinizi ister adresinizde yada size en yakın kargo şubesinde teslim alıp, nakit veya kartla ödeme yapabilirsiniz.
Orjinal ve Güvenilir Ürün Tüm ürünlerimiz orjinal hologramlıdır. Faturalı olarak size ulaştırılır. Ürün desteği için bizi arayın.